Domů

O společnosti

O společnosti

Vlastníci skupiny VALOREM získávají zkušenosti na trhu s nemovitostmi již více než 20 let. Hlavním těžištěm naší práce je kompletní developerská činnost, tj. vyhledávání a koupě stavebních pozemků, vybudování inženýrských sítí včetně přístupových komunikací, výstavba rodinných domů všech typů (solitérů, dvojdomů a řadových rodinných domů) a výstavba bytových domů. Samozřejmostí je i následný prodej pozemků, bytů a domů, včetně zajištění právního a finančního servisu. Používáme vždy výhradně vlastní kapitál.

 

Naší největší vizitkou jsou potom stovky spokojených klientů, kterým jsme předali zrealizované zasíťované stavební pozemky pro splnění jejich snu o výstavbě vlastního bydlení.

 

Krom toho jsme zainvestovali a zrealizovali desítky rodinných domů, zabýváme se i výstavbou komerčních a polyfunkčních komplexů, kde za zmínku stojí např. Polygonis v centru Berouna, který sestává ze dvanácti objektů včetně obchodního domu Billa.

 

AKTUÁLNĚ REALIZUJEME A PŘIPRAVUJEME VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMŮ A BYTŮ ZA VÍCE NEŽ 1,2 MLD., Z NICHŽ ČÁST BUDE JIŽ V LETOŠNÍM ROCE PŘIPRAVENA K NASTĚHOVÁNÍ JEJICH NOVÝCH VLASTNÍKŮ.